Autoryzowany Serwis – dlaczego warto!

 

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tym, czy warto korzystać z usług autoryzowanych serwisów, to warto sprawdzić, czy usługi innych warsztatów oferują wszystkie poniższe korzyści:

 1. Fachowa obsługa – to nie pusty slogan reklamowy! Autoryzowane serwisy regularnie inwestują w swoich pracowników wysyłając ich kilka razy w roku na obowiązkowe szkolenia produktowe niedostępne dla warsztatów nieautoryzowanych. Samochody Hyundai są ciągle doskonalone o najnowsze zdobycze techniki, stąd zdobywanie bieżącej wiedzy o tych samochodach jest niezbędne do prawidłowego serwisowania tych samochodów. Co więcej bezpośrednia współpraca z producentem pozwala sprawnie rozwiązywać nawet najtrudniejsze przypadki. Nie bez znaczenia jest też specjalizacja w obsłudze jednej marki samochodów – to doświadczenie, które pozwala sprawnie serwisować i naprawić samochód bez zbędnych eksperymentów.
 2. Profesjonalne narzędzia – autoryzowany serwis jest zaopatrzony w zestaw profesjonalnych narzędzi dedykowanych do obsługi danej marki, często niedostępnych na rynku. To gwarancja, że naprawa zostanie wykonana szybko i bez przypadkowego uszkodzenia innych podzespołów.
 3. Gwarancja na usługę – naprawy zrealizowane są w autoryzowanym serwisie są objęte gwarancją na usługę, a dodatkowo producent udziela gwarancji na części użyte podczas naprawy.
 4. Pewność ceny – Przed startem naprawy każdy samochód przechodzi tzw. ścieżkę diagnostyczną, gdzie ustalany jest zakres czynności. Na tej podstawie odbywa się wycena usług. Podstawą kosztorysu jest ustalony cennik i normy roboczogodzin. Normy są obliczone tak, że doświadczony mechanik jest w stanie zrealizować daną naprawę w stałym czasie. Ewentualne wydłużenie czasu naprawy jest ryzykiem, które ASO bierze na siebie. Jeśli podczas trwania naprawy okaże się, że konieczne są dodatkowe czynności, a cena i termin odbioru ulegną zmianie, to zostaną one zrealizowane tylko w przypadku pełnej akceptacji właściciela samochodu.
 5. Komfort i zadowolenie – po oddaniu samochodu do warsztatu nasi Klienci mogą spędzić czas w komfortowej poczekalni. Klientom, którzy w czasie naprawy chcą nadal być mobilni oddajemy do dyspozycji park samochodów zastępczych.
  Po zakończeniu usługi słuchamy głosu naszych klientów. Prowadzimy zaawansowane badania zadowolenia naszych Klientów z oferowanych usług. Są to badania telefoniczne skierowane do Klientów, którzy odwiedzili nasz serwis. W ciągu kilku dni po wizycie kontaktujemy się telefonicznie, aby zapytać o wrażenia z ostatniej wizyty. Analizujemy wszystkie uwagi i opinie naszych Klientów. Jesteśmy wdzięczni za poświęcany nam czas i wszelkie informacje, które pozwalają nam lepiej poznawać oczekiwania naszych Klientów.
 6. Oryginalne części – wszystkie naprawy realizujemy wyłącznie przy wykorzystaniu oryginalnych części. Choć czasem części nieoryginalne mogą być tańsze, to nierzadko ich, jakość i trwałość jest zdecydowanie gorsza. Stosując części oryginalne klient ma pewność, że wszystkie podzespoły jego samochodu są trwałe i bezpieczne.
 7. Historia pojazdu – realizowanie usług w autoryzowanych serwisach powoduje, że samochód ma pełną historię napraw i przeglądów. Pomaga to w przyszłości szybciej usunąć potencjalne usterki. Jednak, co ważniejsze każdy samochód z pewną historią serwisową jest towarem bardzo pożądanym na rynku wtórnym. Pełna historia serwisowa znacznie podwyższa wartość samochodu w momencie jego odsprzedaży.
 8. Naprawa wg stałych procedur - Obsługę serwisową zawsze rozpoczynamy od oględzin samochodu w recepcji przejazdowej. Celem oględzin jest ustalenie szczegółowego zakresu naprawy, czasu jej realizacji wraz z precyzyjnie określonym terminem odbioru samochodu. Efektem oględzin jest też precyzyjny kosztorys. Nawet, jeśli podczas trwania naprawy okaże się, że konieczne są dodatkowe czynności, a cena i termin odbioru ulegną zmianie, to zostaną zrealizowane tylko w przypadku pełnej akceptacji właściciela samochodu.
  Oględziny to ważny proces składający się z kontroli wielu elementów